Často kladené dotazy

 

Vzhledem k tomu, že se na nás často obracíte s nejrůznějšími dotazy, roztřídili jsme ty nejčastější do několika témat a zodpověděli je pro vaši lepší informovanost.

Dostupnost zboží

Na našich stránkách nabízíme pouze dětské zboží, které je momentálně skladem /přímo v našem skladu Outdoorbaby nebo ve skladu partnerských obchodů/ a dodací lhůta je do 4 pracovních dnů max. Pouze u několika málo položek je dodací lhůta delší a v takovém případě je to zřetelně uvedeno v popisu zboží. Vzhledem k tomu, že aktualizaci stránek provádíme 1x denně , ve výjimečných případech může dojít k vyprodání zboží dříve, než na to stránky zareagují. V takovém případě vás budeme obratem informovat o nejbližším možném termínu dodání a vy se sami rozhodnete, zda stále máte o dětské zboží zájem nebo chcete objednávku zrušit.

Osobní odběr zboží

Objednané zboží lze osobně vyzvednout v našem obchodě Outdoorbaby, Jaselská 34, Praha 6  po-čt 9.00-18.00 hod. nebo v pátek 9.00-15.00 hod.  Budeme vás informovat e-mailem jakmile bude zboží na této adrese připraveno k osobnímu odběru. Zboží zaplatíte v hotovosti při osobním převzetí a obdržíte daňový doklad. Zboží na vás bude čekat 7 pracovních dnů /od upozornění e-mailem/. Pokud si jej v této době nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu. Tuto lhůtu můžete telefonicky nebo e-mailem prodloužit.  

Pravidla pro poskytování slev a bonusů

Naši zaregistrovaní zákazníci obdrží po registraci slevový kupón /kód/.  Zadáním kódu do své objednávky získají při každém nákupu slevu 5% na všechno objednané zboží /s výjimkou zboží, které je již v akci/. Tuto slevu lze využívat opakově při každém dalším nákupu. Přibližně 1 měsíčně rozesíláme e-mailem informace o nových dětských výrobcích a mimořádných akcích. Pokud dostanete slevový kupón z našeho obchodu při jakékoli reklamní akci, můžete ho rovněž uplatnit zadáním do čísla kuponu do objednávkového formuláře.

Velikosti, barvy

Líbí se vám nějaký z nabízených výrobků, ale nemáme ho ve vámi požadované velikosti nebo barvě, napište nám na info@outdoorbaby.cz  Budeme vás obratem informovat jak rychle a zda vůbec je možné požadované dětské zboží dodat.

Vrácení zboží do 14-ti dnů a reklamace

Každý zákazník má právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodu. Pokud tedy doručené zboží nesplnilo vaše očekávání, rozmysleli jste si nákup nebo nesedí velikost, můžete je bez udání důvodu vrátit. Takové zboží musí být ale nepoužité a v původním obalu. Ke zboží přiložte kopii daňového dokladu. Zákazník je povinnen uhradit cenu za dopravu. Podrobné informace naleznete v sekci Obchodní podmínky. Reklamovat výrobek z důvodu výskytu závady je možno do dvou let od zakoupení. Podrobné informace o podmínkách a postupu při reklamaci naleznete v sekci Obchodní podmínky. Zboží zasílejte výhradně na adresu obchodu Outdoorbaby s.r.o., Jaselská 34, Praha 6,160 00.

Výměna dětského zboží

Zvolili jste nevhodnou velikost, ale od zakoupení dětského zboží již uplynula lhůta 14 dní, kdy je možno zboží vrátit bez udání důvodu. Pokud je zboží nepoužité a v původním obalu, rádi vám ho vyměníme za vámi vybraný výrobek nebo výrobky i po této lhůtě. Zašlete zboží na naši adresu /ne na dobírku/, přiložte kopii faktury a uveďte, za jaké zboží chcete vyměnit. Budeme vám účtovat pouze sníženou částku za dopravu /60 Kč/ a případný rozdíl cen. Výměnu prosím předem konzultujte telefonicky nebo mailem.

Co znamenají parametry outdoorových materiálů

Kvalitní materiály používané pro outdoorové oblečení ale i další zboží jsou vysoce prodyšné, mechanicky odolné a spolehlivé. Jejich úkolem je ochrana před chladem, větrem a deštěm.
 

  • Propustnost vodních par

Propustnost vodních par se měří v jednotkách g/m2/24h. Tato jednotka vyjadřuje, kolik gramů se vypaří metrem čtverečním látky za 24 hodin. Čím je tato hodnota vyšší, tím látka lépe propouští vodní páry (Měřeno podle ISO 2528).
 

  • Nepromokavost

Nepromokavost udává výšku vodního sloupce, při kterém tkanina propustí kapky vody. Podle evropských norem je materiál nepromokavý, odolá-li tlaku 1300 mm vodního sloupce. Proto je lepší vybírat materiál s co největším vodním sloupcem (Měřeno podle ISO 811).
 

  • Tepelná odolnost

Tepelná odolnost, Rct, se měří v jednotkách Kxm2/W a vyjadřuje rozdíl teplot mezi dvěma povrchy materiálu dělený výsledným tepelným tokem na jednotku plochy ve směru gradientu. To znamená, že čím je tato hodnota nižší, tím materiál lépe izoluje a teplo vytvořené vlastním tělem neproudí ven (Měřeno podle CSN EN 31092).

Zeptejte se nás